Na urlop

Jeżeli planujesz długo wyczekiwany urlop w ciszy i spokoju Dworek Julia nad Jeziorem Solińskim to fantastyczny wybór. Polańczyk, usytuowany nad brzegiem „Bieszczadzkiego Morza”, to idealna baza wypadowa w Bieszczady. Bogata oferta oferta turystyczna tej uzdrowiskowej miejscowości sprawi, że nawet w deszczowe dni nie będziesz się tu nudzić. Bo Polańczyk to wymarzone rozwiązanie zarówno dla amatorów spokojnych spacerów nad brzegiem jeziora, jak i pasjonatów aktywnego wypoczynku. Liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, przystanie i mariny pozwolą rozkoszować się bogactwem jeziora a sieć szlaków spacerowych sprawi, że oderwiesz się od zgiełku wielkich miast, rozkoszując ciszą podkarpackiej natury.

Polańczyk cenią również miłośnicy bieszczadzkiej kuchni, którzy w licznych karczmach i restauracjach mogą zakosztować regionalnych przysmaków. Warenyky hryczane z kaszą i czosnkiem niedźwiedzim czyli lokalne pierogi, maczanka z kiełbasą, proziaki czy po prostu pstrąg wprost z Bieszczadzkiego Morza, to tylko niektóre z propozycji, których zakosztujesz na miejscu. 

Dlatego zapraszamy do Polańczyka, jednej z pereł wśród bieszczadzkich miejscowości, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.